سه گزارش مهم در خصوص ارائه ی سهام شرکت مجتمع فولاد تربت حیدریه (سهامی عام) در وبگاه اینترنتی شرکت قرار گرفت

  • 01:13 ب.ظ
سه گزارش مهم در خصوص ارائه ی سهام شرکت مجتمع فولاد تربت حیدریه (سهامی عام) در وبگاه اینترنتی شرکت قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع فولاد تربت حیدریه (سهامی عام) این سه گزارش در راستای انتشار اطلاعات مرتبط با عرضۀ سهام در دست انتشار شرکت مجتمع فولاد تربت حیدریه (سهامی عام)، بر اساس مجموعۀ فرم ها، اطلاعات، اسناد و مدارکی که در مرحلۀ ثبت به سازمان بورس و اوراق بهادار ارائه شده، توسط شرکت منتشر می گردد. علاقمندان به دریافت این فایل ها و مشاهده ی این گزارشات، می توانند از طریق لینک های زیر اقدام به دریافت این گزارشات نمایند:


دو) گزارش هیئت مدیره - با فرمت PDF ... صفحه ی اول     صفحه ی دوم

سه) گزارش بازرس قانونی - با فرمت jpg   صفحه ی اول    صفحه ی دوم     صفحه ی سوم

سایر اطلاعات تکمیلی متعاقباً در همین وبگاه اینترنتی به اطلاع علاقمندان به خرید سهام شرکت مجتمع فولاد تربت حیدریه (سهامی عام) خواهد رسید.

آگهی های شرکت مجتمع فولاد تربت حیدریه (سهامی عام) از طریق روزنامه های قدس و رسالت منتشر و به عموم گردید

  • 01:02 ب.ظ
آگهی های شرکت مجتمع فولاد تربت حیدریه (سهامی عام) از طریق روزنامه های قدس و رسالت منتشر و به عموم  گردید.  به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع فولاد تربت حیدریه، این آگهی در روزنامه های مذکور در تاریخ پنجشنبه 8 تیرماه گذشته منتشر گردید. علاقمندان برای مشاهده ی این آگهی می توانند به روزنامه ی های مذکور در تاریخ ذکر شده مراجعه فرمایند.

بیانیۀ ثبت شرکت فولاد تربت حیدریه قبل از بهره برداری منتشر شد

  • 11:11 ب.ظ
این بیانیه، به منظور انتشار اطلاعات مرتبط با عرضۀ سهام در دست انتشار شرکت مجتمع فولاد تربت حیدریه (سهامی عام)، بر اساس مجموعۀ فرم ها، اطلاعات، اسناد و مدارکی که در مرحلۀ ثبت به سازمان بورس و اوراق بهادار ارائه شده، توسط ناشر تهیه و ارائه گردیده‌است. سرمایه گذاران به منظور دسترسی به اطلاعات مالی شرکت می‌توانند به بخش مربوط به اطلاع‌رسانی شرکت در سایت رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار، یا به سایت رسمی ناشر www.torbatsteel.ir مراجعه نمایند. آگهی های شرکت مجتمع فولاد تربت حیدریه (سهامی عام) از طریق روزنامه های قدس و رسالت منتشر و به عموم ارائه خواهد گردید.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات